RB521S-30LP-TP
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
RB521S-30LP-TP
Part Number : RB521S-30LP-TP
Manufacturer : Micro Commercial Components (MCC)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RB521S-30LP-TP More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Max Reverse Voltage (DC) : 30 V
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Rectifiers - Single
Qty : 335 In Stock
Max Surge Current : 1 A
Average Rectified Current : 100 mA
Min Operating Temperature : -40 °C